21 september 2018

Resultaten

DateLocationRaceRangNameCategoryRank
2018-03-11RetieEnergieconcepten BK Crossduatlon Retie - Belgisch Kampioenschap Crossduatlon26Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)6
2018-03-11RetieEnergieconcepten BK Crossduatlon Retie - Belgisch Kampioenschap Crossduatlon56Oris MaartenMU23 (Beloften)10
2018-03-25Geluwe24ste Sportics Duathlon van Geluwe - Sprintduatlon vanaf 20j19Claes LotteF24 (Senioren)2
2018-03-24De Haan36ste Veloopzwem - Veloopzwem individueel30Luyckx PieterM18 (Junioren)4
2018-04-07GeelLTF Duathlon Geel - Recreatieve Duathlon23Claes LotteF24 (Senioren)1
2018-04-22RuddervoordeLotto Jeugdcup & BK jeugdduatlon - U23 Elite en Masters23Claes LotteF24 (Senioren)1
2018-05-20KoksijdeGolf ter Hille Triatlon - Triatlon Non drafting23De Winter JeroenMU23 (Beloften)5
2018-05-20KoksijdeGolf ter Hille Triatlon - Triatlon Non drafting29Sanders SörenM24 (Senioren)20
2018-05-20KoksijdeGolf ter Hille Triatlon - Triatlon Non drafting47Maes KatrienF24 (Senioren)3
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Jeugd B & C18De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)14
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Sprinttriatlon9Oris MaartenMU23 (Beloften)2
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Sprinttriatlon13De Smedt BrechtMU23 (Beloften)3
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Sprinttriatlon22De Smedt VolkwinM18 (Junioren)5
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Sprinttriatlon91Cornelissens JulieFU23 (Beloften)3
2018-05-20Sint LaureinsBoerekreektriatlon - Sprinttriatlon95Luyckx MarieFU23 (Beloften)4
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren26Clijsters JelleM24 (Senioren)13
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren34Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)15
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren37Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)17
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren41Simons WouterMU23 (Beloften)19
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren58Van Hoofstat RamsesM24 (Senioren)22
2018-05-20Sint-LaureinsBoerekreektriatlon & T3 Series - T3 Series Heren61Baeyens LarsMU23 (Beloften)25
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon dames6Maes KatrienF24 (Senioren)4
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon dames21Luyckx MarieFU23 (Beloften)8
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon dames29Cornelissens JulieFU23 (Beloften)10
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon heren17Clijsters JelleM24 (Senioren)9
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon heren19Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)5
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon heren26Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)9
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - BK sprinttriatlon heren45Meeusen ArnoM18 (Junioren)10
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - Jeugd B19De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)17
2018-06-03Vilvoorde4FONTEINEN - Recrea sprinttriatlon heren47Moerenhout BartM40 (Masters A)8
2018-06-10HammeIndividuele Kwarttriatlon Drafting Hamme - Kwarttriatlon Drafting individueel2Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)1
2018-06-10HammeIndividuele Kwarttriatlon Drafting Hamme - Kwarttriatlon Drafting individueel6Van Ranst GijsM24 (Senioren)5
2018-06-10HammeIndividuele Kwarttriatlon Drafting Hamme - Kwarttriatlon Drafting individueel8Sanders SörenM24 (Senioren)7
2018-06-10HammeIndividuele Kwarttriatlon Drafting Hamme - Kwarttriatlon Drafting individueel18Maes KatrienF24 (Senioren)1
2018-06-10HammeIndividuele Kwarttriatlon Drafting Hamme - Kwarttriatlon Drafting individueel67Van Vooren JanM40 (Masters A)14
2018-06-03Bredene1-4 Triatlon Bredene-Oostende - Kwarttriatlon (drafting)3Baeyens LarsMU23 (Beloften)2
2018-06-10RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie13Van Vooren NielsM18 (Junioren)1
2018-06-10RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie17De Smedt VolkwinM18 (Junioren)2
2018-06-10RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie27Molkens StevenM24 (Senioren)17
2018-06-10RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie31Meeusen ArnoM18 (Junioren)4
2018-06-10RetieHybrihome triatlon Retie - 1-8ste triatlon Dames6Luyckx MarieFU23 (Beloften)1
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - 1-4 individuele triatlon8Simons WouterMU23 (Beloften)3
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - 1-4 individuele triatlon9Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)4
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - 1-4 individuele triatlon45Michiels ErikM40 (Masters A)7
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - 1-4 individuele triatlon168Cornelissens JulieFU23 (Beloften)2
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - 1-4 individuele triatlon182Luyckx MarieFU23 (Beloften)3
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - T3 Series 2e Divisie8Van Ranst GijsM24 (Senioren)5
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - T3 Series 2e Divisie10De Smedt BrechtMU23 (Beloften)3
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - T3 Series 2e Divisie17Molkens StevenM24 (Senioren)10
2018-06-17AntwerpenPort of Antwerp Triatlon Festival - T3 Series 2e Divisie25De Winter JeroenMU23 (Beloften)8
2018-07-08OudenaardeSportoase Triatlon van Vlaanderen - Sprint Triatlon4De Smedt BrechtMU23 (Beloften)1
2018-07-08OudenaardeSportoase Triatlon van Vlaanderen - Sprint Triatlon6De Smedt VolkwinM18 (Junioren)3
2018-07-08OudenaardeSportoase Triatlon van Vlaanderen - Sprint Triatlon7Meeusen ArnoM18 (Junioren)4
2018-07-08OudenaardeSportoase Triatlon van Vlaanderen - Kwart Individueel3Van Houtem TimothyM24 (Senioren)2
2018-07-15AarschotHageland Plas en Power triathlon - Plas Triathlon21Sanders SörenM24 (Senioren)8
2018-07-15AarschotHageland Plas en Power triathlon - Plas Triathlon92Luyckx MarieFU23 (Beloften)2
2018-07-15AarschotHageland Plas en Power triathlon - Hageland Power Triathlon48Maes KatrienF24 (Senioren)6
2018-07-15AarschotHageland Plas en Power triathlon - Start to triathlon Aarschot2De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)2
2018-07-21Kapelle-op-den-BosSwimkap 1-4 - kwarttriatlon trio's13PT Boys : (Luyckx Pieter, Meeusen Arno, Van Vooren Niels)
2018-07-21Kapelle-op-den-BosSwimkap 1-4 Kapelle-op-den-Bos - Swimkap 1-483PT Boys
2018-07-21Kapelle-op-den-BosSwimkap 1-4 Kapelle-op-den-Bos - Swimkap 1-4136Luyckx MarieFU23 (Beloften)2
2018-07-28Beerserecreative triatlon Denhoutsportief - recreative triatlon dames3Luyckx MarieFU23 (Beloften)1
2018-07-28Beerserecreative triatlon Denhoutsportief - recreative triatlon heren6Luyckx PieterM18 (Junioren)1
2018-07-29Geistingen - Kinrooi (Limburg)Steengoed Maastriatlon Trisport MnK - Individueel 1-8 Steengoed Maastriatlon4Luyckx PieterM18 (Junioren)1
2018-07-29Geistingen - Kinrooi (Limburg)Steengoed Maastriatlon Trisport MnK - Individueel 1-4 Steengoed Maastriatlon4Simons WouterMU23 (Beloften)1
2018-07-29Geistingen - Kinrooi (Limburg)Steengoed Maastriatlon Trisport MnK - Individueel 1-4 Steengoed Maastriatlon5Baeyens LarsMU23 (Beloften)2
2018-07-29Geistingen - Kinrooi (Limburg)Steengoed Maastriatlon Trisport MnK - Individueel 1-4 Steengoed Maastriatlon7Sanders SörenM24 (Senioren)5
2018-07-29Geistingen - Kinrooi (Limburg)Steengoed Maastriatlon Trisport MnK - Individueel 1-4 Steengoed Maastriatlon30Maes KatrienF24 (Senioren)2
2018-08-04JabbekeTriatlon Jabbeke - Sprinttriatlon (individueel)4Van Vooren NielsM18 (Junioren)2
2018-08-04JabbekeTriatlon Jabbeke - Sprinttriatlon (individueel)7Meeusen ArnoM18 (Junioren)4
2018-08-04JabbekeTriatlon Jabbeke - 111 triatlon10Van Ranst GijsM24 (Senioren)8
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer2Baeyens LarsMU23 (Beloften)1
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer5Luyckx PieterM18 (Junioren)1
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer6Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)2
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer40De Winter JeroenMU23 (Beloften)5
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer67Luyckx MarieFU23 (Beloften)1
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer76Moerenhout BartM40 (Masters A)10
2018-08-04BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer160Van Vooren JanM40 (Masters A)33
2018-08-11WuustwezelSterke Peer Triathlon - Sportoase 1-8 Sprint3Luyckx PieterM18 (Junioren)1
2018-08-11WuustwezelSterke Peer Triathlon - Sportoase 1-8 Sprint9Sanders SörenM24 (Senioren)5
2018-08-11WuustwezelSterke Peer Triathlon - Sportoase 1-8 Sprint82Luyckx MarieFU23 (Beloften)1
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Kwarttriatlon14Clijsters JelleM24 (Senioren)8
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Kwarttriatlon41Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)17
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Kwarttriatlon50De Smedt BrechtMU23 (Beloften)19
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Kwarttriatlon61Oris MaartenMU23 (Beloften)23
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Kwarttriatlon189Cornelissens JulieFU23 (Beloften)7
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Jeugd B26De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)23
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Junioren16Luyckx PieterM18 (Junioren)16
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Junioren19Van Vooren NielsM18 (Junioren)19
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Junioren21De Smedt VolkwinM18 (Junioren)21
2018-08-15IzegemBK Jeugdtriatlon BK Kwarttriatlon - BK Junioren24Meeusen ArnoM18 (Junioren)24
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 20182Van Ranst GijsM24 (Senioren)2
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 201813De Winter JeroenMU23 (Beloften)2
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 201862De Baeremaeker JoeriM24 (Senioren)32
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 2018 1-4 Triatlon2Van Ranst GijsM24 (Senioren)2
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 2018 1-4 Triatlon13De Winter JeroenMU23 (Beloften)2
2018-08-19WillebroekGrote Prijs van Willebroek 2018 1-4 Triatlon62De Baeremaeker JoeriM24 (Senioren)32
2018-08-18HalleDuatlon Halle - Individuele duatlon 18+22Claes LotteF24 (Senioren)1
2018-08-25VierselTriatlonweekend Viersel - 1-4 senioren heren12De Winter JeroenMU23 (Beloften)1
2018-08-25VierselTriatlonweekend Viersel - 1-8 teams & dames37Cornelissens JulieFU23 (Beloften)3
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - Jeugd A + Junioren5Van Vooren NielsM18 (Junioren)2
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - 1-8 heren23Moerenhout BartM40 (Masters A)7
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - 1-8 heren37Van Vooren JanM40 (Masters A)12
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - T3 1-818Clijsters JelleM24 (Senioren)8
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - T3 1-849Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)22
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - T3 1-857Baeyens LarsMU23 (Beloften)25
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - T3 1-858Simons WouterMU23 (Beloften)26
2018-08-26VierselTriatlonweekend Viersel - T3 1-860Luyckx PieterM18 (Junioren)9
2018-09-02BalenBBB-triatlon - 1-8ste triatlon5Baeyens LarsMU23 (Beloften)2
2018-09-02BalenBBB-triatlon - 1-4de triatlon9Luyckx PieterM18 (Junioren)2
2018-09-02BalenBBB-triatlon - 1-4de triatlon39Luyckx MarieFU23 (Beloften)2
2018-09-02Koolkerke (Brugge)TBT Kids- Jeugd- en Sprinttriatlon - Jeugd B14De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)14
2018-09-02Koolkerke (Brugge)TBT Kids- Jeugd- en Sprinttriatlon - Jeugd A & Junioren9Van Vooren NielsM18 (Junioren)7
2018-09-02Koolkerke (Brugge)TBT Kids- Jeugd- en Sprinttriatlon - Jeugd A & Junioren14De Smedt VolkwinM18 (Junioren)11
2018-09-02Koolkerke (Brugge)TBT Kids- Jeugd- en Sprinttriatlon - Memorial Kenneth Neyt Sprinttriatlon9De Smedt BrechtMU23 (Beloften)5
2018-09-02Koolkerke (Brugge)TBT Kids- Jeugd- en Sprinttriatlon - Memorial Kenneth Neyt Sprinttriatlon17Oris MaartenMU23 (Beloften)8
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon4Nauwelaers GianniMU23 (Beloften)2
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon8Luyckx PieterM18 (Junioren)1
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon10Van Vooren NielsM18 (Junioren)2
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon13Sanders SörenM24 (Senioren)6
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon33Michiels ErikM40 (Masters A)7
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon63Moerenhout BartM40 (Masters A)13
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon95Cornelissens JulieFU23 (Beloften)6
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - SP&O Short Distance Triatlon103Van Vooren JanM40 (Masters A)21
2018-09-16MechelenAutopartners Kwart Triatlon & Short Distance - KBC Autopartners Triatlon Trophy71Luyckx MarieFU23 (Beloften)3
2018-09-15MechelenBrummo Business Triatlon - Odisee Jeugd Triatlon - Junioren10Van Vooren NielsM18 (Junioren)10
2018-09-16IeperSportics Triathlon Ieper - In Flanders Fields22De Winter JeroenMU23 (Beloften)5
2018-09-16IeperSportics Triathlon Ieper - In Flanders Fields27De Smedt BrechtMU23 (Beloften)7
2018-09-16IeperSportics Triathlon Ieper - In Flanders Fields42Oris MaartenMU23 (Beloften)9
2018-09-16IeperSportics Triathlon Ieper - In Flanders Fields59Molkens StevenM24 (Senioren)33
2018-09-16IeperSportics Triathlon Ieper - In Flanders Fields74De Smedt VolkwinM18 (Junioren)6
2018-09-23LilleLille - Just for fun Triatlon6De Smedt HartwigM14 (Jeugd B)4
2018-09-23LilleLille - T3 Series Team Relay263PT 1 : (Clijsters Jelle, Nauwelaers Gianni, Simons Wouter)T3 - M126
2018-09-23LilleLille - T3 Series Team Relay293PT 2 : (Baeyens Lars, Luyckx Pieter, Van Vooren Niels)T3 - M128
2018-09-23LilleLille - T3 Series Team Relay323PT 1 : (De Smedt Brecht, De Smedt Volkwin, Oris Maarten)T3 - M23
2018-09-23LilleLille - Dubbele Triatlon24Molkens StevenM24 (Senioren)9
2018-09-23LilleDubbele Triatlon-Just for fun-BK Mixed Team-T3 - BK Mixed Team Relay133PT-SOLIDPHARMA : (Luyckx Marie, De Winter Jeroen, Cornelissens Julie, Baeyens Lars)
2018-10-21WetterenReuzen van Wetteren - Small Crossduatlon duo33PT-boys : (De Smedt Volkwin, Meeusen Arno)Heren3
2019-03-09Maaseik - Zwembad AquadroomZwemloop By TRISPORT MnK - Open reeks (16+)1Clijsters JelleM24 (Senioren)1
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel6Wera JoachimMU23 (Beloften)4
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel7Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)5
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel17De Smedt BrechtMU23 (Beloften)8
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel20Luyckx PieterMU23 (Beloften)10
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel22Mariën ToonM24 (Senioren)8
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel24De Smedt VolkwinMU23 (Beloften)11
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel39De Winter JeroenMU23 (Beloften)15
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel41Van Vooren NielsM18 (Junioren)6
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel111Weyn ShelseaF24 (Senioren)5
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel120Moerenhout BartM40 (Masters A)25
2019-03-23DeHaan37ste Veloopzwem - Veloopzwem Individueel137Van Vooren JanM50 (Masters B)14
2017-03-25De Haan35ste Veloopzwem - Veloopzwem (sprint drafting)15Van Ranst GijsM24 (Senioren)9
2017-03-25De Haan35ste Veloopzwem - Veloopzwem (sprint drafting)16Van Hoofstat RamsesM24 (Senioren)10
2017-03-26Geluwe23ste Duathlon van Geluwe - Sprintduatlon vanaf 20j30Desaunois ElineFU231
2017-04-23ZaventemAirport 525 Triathlon Zaventem - 525 Sprinttriatlon35Maes KatrienF24 (Senioren)2
2017-04-30DoornikBK Paratriatlon + NJC triatlon - Lotto jeugdcup Jeugd A17Maes KatrienF241
2017-04-30DoornikBK Paratriatlon + NJC triatlon - Lotto jeugdcup Jeugd A24Desaunois ElineFU231
2017-05-01DoornikBK Ploegentriatlon - BK Ploegentriatlon18T³ - 3PT 3PT
2017-05-14Geel ten AardTriatlon Geel - 1-8 Triatlon ND12Sanders SörenM24 (Senioren)8
2017-05-14Geel ten AardTriatlon Geel - 1-4 Triatlon ND12Clijsters JelleM24 (Senioren)8
2017-05-21LeuvenTriatlon Leuven 7ty.3 - Middle Distance Individueel11Van Hoofstat RamsesM24 (Senioren)9
2017-05-21LeuvenTriatlon Leuven 7ty.3 - Middle Distance Individueel14Van Ranst GijsM24 (Senioren)11
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - T2 Series - Team Relay (detail)5Van Ranst GijsM24 (Senioren)3
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - T2 Series - Team Relay (detail)9Clijsters JelleM24 (Senioren)5
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - T2 Series - Team Relay (detail)10Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)2
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - T2 Series - Team Relay (detail)21Verelst TomM24 (Senioren)11
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - Open reeks 1-8 triatlon10Maes KatrienF24 (Senioren)1
2017-05-28ZwevegemBetopor No Limit Triatlon - T2 Series - Team Relay13PT - SolidPharma
2017-06-04Recreatiedomein De Mosten (Meer)Meetria Triatlon - 1-4 Triatlon ND8Van Ranst GijsM24 (Senioren)6
2017-06-11HammeIndividuele Triatlon Drafting Hamme - Individuele triatlon4Van Ranst GijsM24 (Senioren)3
2017-06-18KortrijkTriatlon Duatlon Kortrijk - Duatlon Kortrijk4Vandecasteele AngeloM24 (Senioren)4
2017-06-25Eeklo10e Bouwpunttriatlon Eeklo - Dames en niet-gelicentieerde heren8Meersman SwetaF24 (Senioren)4
2017-06-25RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie4Clijsters JelleM24 (Senioren)3
2017-06-25RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie11Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)2
2017-06-25RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie12Van Ranst GijsM24 (Senioren)8
2017-06-25RetieHybrihome triatlon Retie - T3 Series Tweede divisie18Verelst TomM24 (Senioren)10
2017-07-09Vilvoorde4FONTEINEN BK sprint recrea en jeugdtriatlon - BK sprinttriatlon heren26Clijsters JelleM24 (Senioren)13
2017-07-09Vilvoorde4FONTEINEN BK sprint recrea en jeugdtriatlon - BK sprinttriatlon heren38Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)16
2017-07-09Vilvoorde4FONTEINEN BK sprint recrea en jeugdtriatlon - Recrea sprinttriatlon dames3Desaunois ElineFU23 (Beloften)2
2017-07-09OudenaardeTriatlon van Vlaanderen - 1-4 Triatlon ND2Van Luyck SvenM24 (Senioren)2
2017-07-09OudenaardeTriatlon van Vlaanderen - 1-4 Triatlon ND5Van der Plas BramMU23 (Beloften)1
2017-07-09OudenaardeTriatlon van Vlaanderen - 1-4 Triatlon ND85Meersman SwetaF24 (Senioren)4
2017-07-16Maasland (Kinrooi)Steengoed Maastriatlon Trisport MSK - Individueel 1-4 Steengoed Maastriatlon1Clijsters JelleM24 (Senioren)1
2017-07-16AarschotHageland Plas en Power triathlon - Hageland Power Triathlon51Meersman SwetaF24 (Senioren)1
2017-07-29Sint-LaureinsBK Jeugdtriatlon & Boerekreektriatlon - Open reeks sprinttriatlon3Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)2
2017-07-29BeerseTriatlon Beerse denhoutsportief - 1-8 Sprinttriatlon34Desaunois ElineFU23 (Beloften)1
2017-08-05BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer3Van Vooren BrechtMU232
2017-08-05BerlareTriatlon Donkmeer - kwarttriatlon Donkmeer43Maes KatrienF241
2017-08-13LommelHoeks Triatlon - Kwarttriatlon Non-Drafting4Clijsters JelleM24 (Senioren)3
2017-08-12WuustwezelSterke Peer Triathlon - Sportoase 1-8 Sprint60Maes KatrienF24 (Senioren)1
2017-08-12WuustwezelSterke Peer Triathlon - Sportoase 1-8 Sprint87Desaunois ElineFU23 (Beloften)1
2017-08-15Izegemjeugdtriatlon en BK kwarttriatlon - BK-CP Triatlon26Clijsters JelleM2415
2017-08-19WillebroekDe Grote Prijs van Willebroek Kwarttriathlon 2017 - Individuele Atleten1Van der Plas BramMU23 (Beloften)1
2017-08-26VierselJeugd triatlon en 1-8 triatlon - 1-8 triatlon3Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)1
2017-08-27VierselKwart Triatlon Viersel - Triatlon Dames & Veteranen60Desaunois ElineFU23 (Beloften)4
2017-09-03BalenBBB-triatlon - 1-8ste triatlon2Clijsters JelleM24 (Senioren)2
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - Kwarttriatlon ND individueel5Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)3
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - Kwarttriatlon ND individueel10Clijsters JelleM24 (Senioren)5
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - Kwarttriatlon ND individueel22Van Ranst GijsM24 (Senioren)12
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - Kwarttriatlon ND individueel61Sanders SörenM24 (Senioren)40
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - Kwarttriatlon ND individueel109Maes KatrienF24 (Senioren)2
2017-09-16DammeDen Halve van Damme - Clash der Titanen - Halve Triatlon30Meersman SwetaF24 (Senioren)1
2017-09-10Koolkerke (Brugge)TBT Kids- & Jeugdtriatlon Brugge + Sprinttriatlon - Sprinttriatlon Memorial Kenneth Neyt1Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)1
2017-09-10Koolkerke (Brugge)TBT Kids- & Jeugdtriatlon Brugge + Sprinttriatlon - Sprinttriatlon Memorial Kenneth Neyt13Sanders SörenM24 (Senioren)7
2017-09-10Koolkerke (Brugge)TBT Kids- & Jeugdtriatlon Brugge + Sprinttriatlon - Sprinttriatlon Memorial Kenneth Neyt27Maes KatrienF24 (Senioren)1
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - T3 Series2Van Vooren BrechtMU23 (Beloften)2
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - T3 Series3Clijsters JelleM24 (Senioren)1
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - T3 Series8Van Ranst GijsM24 (Senioren)5
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - T3 Series29Sanders SörenM24 (Senioren)22
2017-09-17IeperSportics Triathlon Ieper -In Flanders Fields- - T3 Series47Maes KatrienF24 (Senioren)1
2017-09-24LilleTriatlon Lille 1-4 Triatlon195Desaunois ElineFU23 (Beloften)4
2017-10-01TorhoutMemorial Benny Vansteelant - duatlon Torhout - BK 1-4 duatlon - heren2Vandecasteele AngeloM24 (Senioren)2
2017-03-19Herderen1-8 sprinttriathlon Herderen 1-86Clijsters Jelle
2017-03-19Herderen1-8 sprinttriathlon Herderen 1-89Van Vooren Brecht
2017-03-19Herderen1-8 sprinttriathlon Herderen 1-819Sanders Sören
2017-03-19Herderen1-8 sprinttriathlon Herderen 1-866Maes Katrien
2017-05-21DendermondeRosbeiaardtriatlon 1-83Van Vooren Brecht
2017-06-03ZeebruggeHaventriatlon Zeebrugge 1-825Michiels Erik
2017-06-10NamenBK Crosstriatlon Xterra 1-4228Michiels Erik
2017-08-20WeiswampachT3 Series Divisie 2 Weismampach 1-41Van Vooren Brecht
2017-08-20WeiswampachT3 Series Divisie 2 Weismampach 1-410Van Ranst Gijs
2017-08-20WeiswampachT3 Series Divisie 2 Weismampach 1-429Sanders Sören
2017-08-20WeiswampachT3 Series Divisie 2 Weismampach 1-442Michiels Erik
2017-09-06Knokke-HeistGenerali Zwintriatlon 1-48Clijsters Jelle
2017-09-09La Roche-en-ArdenneLa Roche sprint open 1-82Van Vooren Brecht
2018-05-06VeurneSporkin 1-4 Triathlon Veurne 1-48Van Vooren Brecht
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-49Clijsters Jelle
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-417Baeyens Lars
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-419Molkens Steven
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-820Sanders Sören
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-821Oris Maarten
2018-05-13GeelGeelse Triathlon 1-830Maes Katrien
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-81Van Vooren Brecht
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-84Nauwelaers Gianni
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-86De Smedt Brecht
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-87De Smedt Volkwin
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-88Van Ranst Gijs
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-89Luyckx Pieter
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-812Van Vooren Niels
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-817Meeusen Arno
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-845Claes Lotte
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-866Cornelissens Julie
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-875Moerenhout Bart
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-876Luyckx Marie
2018-05-27DendermondeRos Beiaardtriatlon 1-884Van Vooren Jan
2018-06-03ZeebruggeHaventriatlon 1-89Sanders Sören
2018-06-10GeraardsbergenChallenge Geraardsbergen 1-27Van Houtem Timothy
2018-06-10GeraardsbergenChallenge Geraardsbergen 1-2137De Baeremaeker Joeri
2018-06-10TerheijdenTriatlon Terheijden 1-23Baeyens Lars
2018-07-01RiemstThe Cave Triathlon 1-81Simons Wouter
2018-08-19GentMr T Sporta Triathlon Gent 1-88Luyckx Marie
2018-08-19GentMr T Sporta Triathlon Gent 1-819Cornelissens Julie
2018-08-19GentMr T Sporta Triathlon Gent 1-83De Smedt Brecht
2018-08-19GentMr T Sporta Triathlon Gent 1-87De Smedt Volkwin
2018-08-19GentMr T Sporta Triathlon Gent 1-811Meeusen Arno
2018-08-25DeinzeTriathlon Deinze 1-81Meeusen Arno
2018-08-25DeinzeTriathlon Deinze 1-82Sanders Sören
2018-09-05Knokke-HeistGenerali Zwintriathlon 1-412Clijsters Jelle
2018-09-05Knokke-HeistGenerali Zwintriathlon 1-4190De Baeremaeker Joeri